0
Jūsu pirkumu grozs
0 Prece — 0
Jūsu grozs ir tukšs

Makšķernieku paradīze

“Makšķernieku paradīze” ir lauku tūrisma atpūtas parks, kurš izvietojies Vecumnieku novadā netālu no Valles.

Parka pamatā ir mākslīgi izveidots dīķis. Tas atrodas uz privātas zemes, tā platība 10 ha, vidējais dziļums 1,5m, bet ir arī līdz 11 metriem dziļas bedres. Zivis – līdakas, sami, asari, līņi, karūsas, karpas, baltie amūri, zandarti, raudas. To krājumi regulāri tiek atjaunoti.


“Makšķernieku paradīze” nav orientēta tikai uz makšķernieku auditoriju, bet gan arī sniedz ceļotājiem un atpūtniekiem naktsmītņu pakalpojumus, organizē sporta spēles, seminārus un piedāvā banketzāli dažādiem pasākumiem. Mājiņas, kurās ērti pārnakšņot, sporta un rotaļu laukumi, pirts un speciālās vannas paver plašas iespējas arī citām aktivitātēm. Tas viss ļauj šeit ērti pavadīt nedēļas nogales ar ģimeni vai arī organizēt dažādus kolektīvus pasākumus pie ūdens. Domājot par atpūtnieku un makšķernieku ērtību – visapkārt dīķim ir iekārtotas ērtas makšķerēšanas vietas. Zivju bagātība ir liela, pareizi rīkojoties un izmantojot iebarošanu, bez loma te ir grūti palikt. Pie tam dīķa krasta līnija, kura ir aptuveni 1,2 km gara, ļauj te ērti izvietot 50 – 60 makšķerēšanas vietas, kas var noderēt dažādos makšķernieku pasākumos un sacensībās. Komplekss teritorijā ir pieejams bezmaksas bezvadu internets ( Wi-Fi ).Parka teritorijā ir 8 mājiņas, pieejamas ir arī guļvietas pirts mājas 2. stāvā. Mēs spējam nodrošināt ar nakšņošanu ērtos nummuriņos līdz 65 viesiem vienlaicīgi. Cenas – sākot no 15 Ls par vienu mājiņu.

Kā nokļūt “Makšķernieku paradīzē”?
Ceļš uz Makšķernieku paradīzi No Rīgas.
Jābrauc pa Rīgas – Bauskas šoseju. Aiz Ķekavas loka krustojuma jānogriežās Baldones – Vecumnieku virzienā. Aiz Vecumniekiem seko pagrieziens pa kreisi uz Neretu. No Rīgas līdz Vallei 60 km. Izbraucot cauri Vallei, pēc 1km pagrieziens pa labi un turpat ir bāze. Lai orientētos var izmantot arī karti. Detalizētāku informāciju par šo kompleksu (un rezervēt vietas) var saņemt pa tāl. +371-26333630. Tālrunis bāzes dežurantam – +371-26339599

Internetā: Makšķernieku paradīze