Iepirkumu grozs

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Ieejas forma

Meklēšana

Kalendārs

«  Decembris 2017  »
PrOTCPkSSv
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Ceturtdiena, 14.12.2017, 22:29
Sveicināti Viesis | RSS
Makšķernieku veikals SIA "B un S"
Galvenie | Reģistrācija | Ieeja
Interneta veikals BunS.lv


Klientu apkalpošana:

Kā pasūtīt un pasūtījuma noteikumi:

Pasūtījuma noteikumi:
Iegādāties izvēlēto preci Jūs varat ar Interneta palīdzību mājas lapā, vai piezvanot pa mob. tālruni 26147172, vai ar e-pastu sovtus@inbox.lv


Cenas BunS.lv veikalā:
Visas preču cenas internet veikalā noradītas ar Latvijas Republikas pievienotas vērtības nodokļa likmi. Norēķinu pamatvalūta ir EUR.
Noradītas cenas internetveikalā var nedaudz atšķirties no noradītajām cenām veikalos. Tas var būt, tādēļ ka internet veikalā cenas var būt noradītas jau ar atladēm.
Cena, kura noradīta internetveikalā būs esošā. Līdz ar to vēlams preces pieteikšanu veikt jau iepriekš.


Preču attēls un informācija:
Prece var atšķirties no attēlā redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Preces apraksts nes informātivu nozīmi, parametros un komplektācijās var būt noteiktas ražotāja izmaiņas un modifikācijas. Preces ražotāji nepārtraukti strādā pie savas preces uzlabošanas un mēs nevaram garantēt nevainojamu informācijas precīzitāti.


Preces esamība
Lielāka daļa, bet ne visas noradītās preces mūsu „BunS.lv”  interneta veikalā ir pieejami mūsu veilakos.
Ja Jūsu izvēlētas preces aprakstā ir noradīts – sortimentā, tas nozīme, kā šī prece ir mūsu veikalā, bet var būt, kā uz doto brīdi nav kāda no izmēriem.
Ja ir noradīts 1-3 darba dienas (1-7 darba dienas), tas nozīme – prece būs pieejama veikalā norādītā laikā periodā pēc Jūsu pasūtījuma veikšanas, ar nosacījumu, kā šī prece ir noliktavā.
Preces pieejamība galvenokārt ir orientēta uz mūsu galveno veikalu Tilta ielā 14, Sarkandaugava, Rīga.


Mūsu piekšrocības:
Mūsu veikalos mākšķenieku piederumiem, kā arī apģērbiem makšķērēšanai, medībam un turisma inventāram vienmēr ir liela izvēle.  Mūsū mājas lapā Jūs varat piemeklēt sev vispiemērotāko preci, bet ierodoties jebkurā no  mūsū veikaliem Jūs varat to apskatīt un pielakot.
Mēs vienmēr cenšāmies piedāvāt mūsū veikalos populārākās un iecienītākās pircēju preces par tādam cenāmm, kas atbilst internet veikalu cenam.

Apmaksas veidi:

Apmaksa skaidrā naudā
Apmaksa notiek skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī kāda no mūsu veikaliems vai saņemšanas brīdi Jūsū noradītājā adresē. Līdzi precei Jūs saņemsiet kases čeku un garantijas talonu.

Apmaksa ar pārskaitījumu
Apmaksa ar pārskaitījumu.Apmaksa ar pārskaitījumu pieejama  fiziskām un juridiskām personām pēc Jūsu pasūtījuma apstiprināšanas un rēķina izsūtīšanas.

Piegādes noteikumi

Bezmaksas piegāde
Pēc pasūtīuma apstiprināšanas ,preci var saņemt pēc jūsu izvēles kādā no mūsu veikaliem.

Piegāde
Piegāde darbojas visā Latvijā. Piegāde maksā līdz 5.00 EUR. Tā būs pievienota klāt jūsu pasūtījuma summai.

Piegāde Rīgā: prece tiek nogādāta līdz jūsu mājas ārdurvīm.

Preču piegāde ārpus Rīgas tiek veikta, izmantojot pastastacijas vai omniva pakomātu pakalpojumus.

Atteukumu iespējas

Latvijas Republikas Ministru Kabineta 2014.gada 20.maija noteikumi Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka patērētājam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma12. pantu, „atteikuma tiesības ir patērētāja tiesības noteiktā termiņā vienpusēji atkāpties no līguma (atteikt pasūtījumu), nemaksājot līgumsodu, procentus vai zaudējuma atlīdzību”.

Informācija par atteikuma tiesību izmantošanu

Norādījumi par atteikumu

Atteikuma tiesības

Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu.

Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa pastu nosūtītu vēstuli vai e-pastu) mūs – SIA "B un S", Tilta iela 14, Sarkandaugava, Rīga, Latvija , Mob.: +371 26147172 Tālrunis.: 67392505, http://www.BunS.lv ir jāinformē par lēmumu atteikties no šā līguma. Jūs varat izmantot pievienoto atteikuma veidlapas paraugu.

Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

Atteikuma radītās sekas

Ja jūs atteiksieties no šā līguma, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas ( izņemot papildu izmaksas, kas radušās ar piegādes veidu ), bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējam darījumam, ja vien neesat skaidri paudis piekrišanu to darīt citādi. Jebkurā gadījumā no jums saistībā ar šādu atmaksāšanu netiks iekasēta nekāda maksa. Mēs varam aizturēt atmaksājumu līdz brīdim, kad mēs būsim saņēmuši preces atpakaļ vai kad jūs būsiet iesniedzis apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība tiek izpildīta agrāk.

Atteikumu tiesību izmantošanas gadījumā, preces kopā ar čeku un pārējo dokumentāciju, kas tika saņemta veicot prikumu, Jums jānosūta vai jāapiegāda pašam atpakaļ uz Tilta iela 14, Sarkandaugava, Rīga, Latvija bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šā līguma. Termiņš būs ievērots, ja jūs preces nosūtīsiet atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām. Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas. Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā patērētājam ir tiesības preci lietot tiktāl, ciktāl tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā). Izmantojot atteikuma tiesības, patērētājs ir atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

Jums ir tiesības nepieņemt preci preces piegādes brīdī, ja tā ir bojāta vai tai ir bojāts iepakojums, vai arī tā pēc izskata un iepakojuma varētu neatbilst Jūsu pasūtītajai.

SIA "B un S" neglabā noslēgtos pirkuma līgumus.

Jūsu uzmanībai!

Saskaņā ar noteikumu Nr. 255 22. punktu,Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

22.1. pilnībā ir pabeigta pakalpojuma sniegšana, kura tika uzsākta pirms atteikuma tiesību termiņa beigām, ja patērētājs ir skaidri piekritis un apliecinājis, ka viņš zaudēs atteikuma tiesības no dienas, kad līgums par pakalpojuma sniegšanu būs pilnībā izpildīts. Šis noteikums neattiecas uz līgumiem, ja līguma priekšmets ietver gan preci, gan pakalpojumu;

22.2. preces vai pakalpojuma cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikuma tiesību termiņā;

22.3. prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai prece ir nepārprotami personalizēta;

22.4. prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;

22.5. patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ;

22.6. prece tās īpašību dēļ pēc piegādes ir neatgriezeniski sajaukusies ar citām lietām;

22.7. līgums ir noslēgts par alkoholiskā dzēriena piegādi, par kura cenu ir panākta vienošanās līguma noslēgšanas laikā, ja tā piegādi var veikt pēc 30 dienām un tā vērtība ir atkarīga no tirgus svārstībām, kuras pārdevējs nevar kontrolēt;

22.8. patērētājs ir pieprasījis pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam ierasties un veikt steidzamus remontdarbus vai tehniskās apkopes darbus. Ja pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs, ierodoties pie patērētāja, sniedz papildu pakalpojumu vai piegādā preces, kas nav nepieciešamās rezerves daļas, lai veiktu remontdarbus vai tehniskās apkopes darbus, atteikuma tiesības ir piemērojamas minētajiem papildu pakalpojumiem vai precēm;

22.9. patērētājs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu;

22.10. tiek piegādāti laikraksti, periodiskie izdevumi vai žurnāli, izņemot gadījumu, ja tie tiek piegādāti saskaņā ar abonēšanas līgumu;

22.11. līgums noslēgts atklātā izsolē;

22.12. līgums noslēgts par izmitināšanas pakalpojumiem (izņemot līgumus par dzīvojamo telpu īri), preču pārvadāšanu, transportlīdzekļu īri, ēdināšanu vai izklaides pasākumiem, ja pakalpojuma sniedzējs apņemas sniegt pakalpojumu noteiktā dienā vai noteiktā laikposmā;

22.13. līgums noslēgts par digitālā satura piegādi, kas netiek piegādāts pastāvīgā datu nesējā, ja digitālā satura piegāde ir uzsākta ar patērētāja iepriekš skaidri paustu piekrišanu un apliecinājumu par atteikuma tiesību zaudēšanu.

Atteikuma veidlapa

Atteikuma veidlapas forma ir pieejama.

Svarīgi! Patērētāju tiesību aizsardzības likuma izprātnē patērētājs ir fiziskā persona, kas izsaka vēlēšanos iegādāties, iegādājas vai varētu iegādāties vai izmantot preci vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību. Iespēja pieņemt preci atpakaļ no juridiskās personas tiek vērtēta katram pieteikumam individuāli.

Ar prieku palīdzēsim!

su BunS.lv !


 


Обслуживание клиентов

Как заказать и условия заказа

Оформление заказа
Приобрести желаемый Вами товар можно непосредственно через Интернет на сайте, или позвонив по телефону 26147172, или по электронной почте sovtus@inbox.lv

Цены в магазине BunS.lv
Все цены на товары в интернет магазине указаны с учетом налога на добавленную стоимость Латвийской Республики. Основной валютой для расчетов являются EUR.
Цены указанные в интернет - магазине могут незначительно отличаться от цен которые стоят в магазинах. Это возможно из- за того, что цены в интернет магазине могут быть указаны уже со скидками.
Цена указанная в интернет - магазине будет действительная. В связи с этим желательно делать заявку на выбранный товар заранее.


Изображение и информация на товары
Товар может отличаться от его изображения, на изображении могут быть детали, которые не входят в комплектацию товара. Описания товаров имеют информативное значение, в параметрах и комплектациях могут быть определенные изменения или модификации производителя. Производители товаров непрерывно работают над улучшением своих товаров и мы не можем гарантировать безупречную точность информации.

Наличие товара в магазине
Большинство, но не все товары показанные на нашем интернет магазине BunS.lv есть в наличии в наших магазинах.
Если у выбранного Вами товара в строке наличие указано - в ассортименте, это значит что этот товар у нас в магазине есть, но возможно, что нет какого-то из размеров на данный момент.
Если указано - 1-3 рабочих дня (1-7 рабочих дней), значит данный товар будет в наличии в магазине в течение этого периода времени после Вашего заказа, при условии, что данный товар есть на складе.
Наличие товара в основном ориентировано на наш главный магазин на Tilta iela 14, Sarkandaugava, Rīga.


Наши преимущества
В наших магазинах всегда большой выбор рыболовных принадлежностей а так же одежды для рыбалки и охоты и туристического инвентаря. На сайте вы можете присмотреть для себя товар а в наших магазинах сможете её посмотреть или примерить.
Мы стараемся всегда держать в своих магазинах популярные и зарекомендованные у покупателей товары по ценам которые соответствуют интернет магазинным ценам.


Способы оплаты

Оплата наличными

Платеж производится наличными в момент получения товара в наших магазинах или при получении товара по указанному Вами адресу. Вместе с товаром Вы получаете кассовый чек и гарантийный талон.

Перечислением

Платежи банковским перечислением принимаются от физических или юридических лиц, после подтверждения Вашего заказа и выставления счета на оплату.

Условия доставки

Бесплатная доставка
Приобрести товар по указанным ценам можно в наших магазинах после подтверждения о наличии выбранного товара.

Доставка
Доставка осуществляется по всей Латвии. Цена доставки до 5.00 EUR. Она будет добавлена к сумме заказа.

Доставка по Риге осуществляется до дверей дома.

Доставка в другие города Латвии осуществляется через пакоматы pastastacija или omniva.

 

  

 


Copyright Sovtus © 2017