0
Jūsu pirkumu grozs
0 Prece — 0
Jūsu grozs ir tukšs

Klientu apkalpošana:

Kā pasūtīt un pasūtījuma noteikumi:

Pasūtījuma noteikumi:
Iegādāties izvēlēto preci Jūs varat ar Interneta palīdzību mājas lapā, vai piezvanot pa mob. tālruni 26147172, vai ar e-pastu sovtus@inbox.lv


Cenas BunS.lv veikalā:
Visas preču cenas internet veikalā noradītas ar Latvijas Republikas pievienotas vērtības nodokļa likmi. Norēķinu pamatvalūta ir EUR.
Noradītas cenas internetveikalā var nedaudz atšķirties no noradītajām cenām veikalos. Tas var būt, tādēļ ka internet veikalā cenas var būt noradītas jau ar atladēm.
Cena, kura noradīta internetveikalā būs esošā. Līdz ar to vēlams preces pieteikšanu veikt jau iepriekš.


Preču attēls un informācija:
Prece var atšķirties no attēlā redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Preces apraksts nes informātivu nozīmi, parametros un komplektācijās var būt noteiktas ražotāja izmaiņas un modifikācijas. Preces ražotāji nepārtraukti strādā pie savas preces uzlabošanas un mēs nevaram garantēt nevainojamu informācijas precīzitāti.


Preces esamība
Lielāka daļa, bet ne visas noradītās preces mūsu „BunS.lv”  interneta veikalā ir pieejami mūsu veilakos.
Ja Jūsu izvēlētas preces aprakstā ir noradīts – sortimentā, tas nozīme, kā šī prece ir mūsu veikalā, bet var būt, kā uz doto brīdi nav kāda no izmēriem.
Ja ir noradīts 1-3 darba dienas (1-7 darba dienas), tas nozīme – prece būs pieejama veikalā norādītā laikā periodā pēc Jūsu pasūtījuma veikšanas, ar nosacījumu, kā šī prece ir noliktavā.
Preces pieejamība galvenokārt ir orientēta uz mūsu galveno veikalu Tilta ielā 14, Sarkandaugava, Rīga.


Mūsu piekšrocības:
Mūsu veikalos mākšķenieku piederumiem, kā arī apģērbiem makšķērēšanai, medībam un turisma inventāram vienmēr ir liela izvēle.  Mūsū mājas lapā Jūs varat piemeklēt sev vispiemērotāko preci, bet ierodoties jebkurā no  mūsū veikaliem Jūs varat to apskatīt un pielakot.
Mēs vienmēr cenšāmies piedāvāt mūsū veikalos populārākās un iecienītākās pircēju preces par tādam cenāmm, kas atbilst internet veikalu cenam.